טלויזיה וקולנוע

פאודה - שגיא צור

פאודה (בערבית: فوضى, תעתיק מדויק: פַוְצָ'א, בתרגום לעברית: "כאוס", "בלאגן") היא סדרת טלוויזיה ישראלית מסוג דרמת-פעולה, ששידורה החל ב-15 בפברואר 2015, בערוץ yes EDGE. את הסדרה יצרו העיתונאי אבי יששכרוף והשחקן ליאור רז. השניים התבססו בין היתר גם על חוויותיהם משירותם הצבאי ביחידת דובדבן.
ב-2016 הסדרה זכתה ב"פרס האקדמיה לטלוויזיה" בקטגוריית סדרת הדרמה הטובה ביותר וב-2017 זכתה הסדרה ב-11 קטגוריות, בהן הדרמה הטובה ביותר, הבימוי הטוב ביותר (רותם שמיר) והשחקן הטוב ביותר בדרמה/דרמה יומית (ליאור רז).

בנובמבר 2016, נרכשה הסדרה והועלתה לשידור על ידי שירות הצפייה נטפליקס.
ב-26 בדצמבר 2019, החלה את שידוריה העונה השלישית. במהלך העונה השלישית, פורסם כי הסדרה הוזמנה לעונה רביעית הצפויה לעלות לשידור במהלך 2022.

פאודה הינה אחת מהסדרות הישראליות המצליחות אי פעם.
בשנת 2017 הצטרף עמדי לצוות השחקנים של דרמת הטלוויזיה הבינלאומית "פאודה" והחל לגלם את דמותו של שגיא צור – מסתערב חדש שהצטרף לצוות הלוחמים.

עמדי מגלם את דמותו של שגיא בעונות 2, 3 ו-4.
במסגרת השתתפותו ב"פאודה" החל עמדי לצבור קהל רחב מכל הגלובוס ובעיקר מארצות ערב.

כביש הסרגל - מתן גולן

בסוף שנת 2021, החל עמדי להצטלם בתפקיד ראשי לסרט הקולנוע הישראלי "כביש הסרגל" לצדה של השחקנית טלי שרון ובבימויה של היוצרת והבמאית מיה דרייפוס.
עמדי מגלם את דמותו של מתן גולן.
הסרט עתיד לצאת במהלך שנת 2023.

עלומים - בתפקיד עצמו (עידן עמדי)

עלומים היא סדרת דרמה ישראלית, של תאגיד השידור כאן 11 שנוצרה על ידי גיא סידיס, בוימה על ידי תאופיק אבו ואיל ונכתבה על ידי גיא סידיס על בסיס חוויותיו עם נוער בסיכון לאורך 15 שנים יחד עם נירית ירון, תאופיק אבו ואיל ושירה פורת. הסדרה עלתה לשידור ב-4 באוקטובר 2021 בערוץ כאן 11 ובדיגיטל. עם שידור הפרק האחרון של העונה הראשונה, ב-1 בנובמבר 2021, נודע כי הוזמנה עונה שנייה לסדרה.
עמדי משתתף בפרק הראשון בתור עצמו, כמנטור לאחד הילדים שחולם להיות מוזיקאי ולהצליח באודישן לתוכנית ריאלטי מוזיקלי.

הזמנת הופעה

Order Show

דילוג לתוכן